Tel: (0256) 518 2675

Adres: Atatürk Mah. Ahmet Yesevi Sok. No: 5, Söke, Aydın, Türkiye


Söke Anadolu İmam Hatip Lisesi, Aydın ili Söke ilçesinin Atatürk Mah. mahallesinde (Hoca Ahmet Yesevi Sokak) yer alıyor. Söke Anadolu İmam Hatip Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Söke Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Söke Anadolu İmam Hatip Lisesi
    Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.4 puan aldı.
  • gerçekten çok güzel bi okul.ben kıymetini bilemedim babam beni aydın yeseviye verdi ama ben inanın çok pişmanım..okul olsun öğretmenleri olsun müdür müdür yardmcısı olsun gerçekten çok güzel..sahip çıkıyolar kendi evladın gibi ben geri dönmek istiyorum..lütfen beni geri alın hocam lütfen..

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Söke Anadolu İmam Hatip Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Söke Anadolu İmam Hatip Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Söke Anadolu İmam Hatip Lisesi