Tel: (0216) 674 1505

Adres: Şıfa Mah. Hürriyet Cad. Kıptaş Konutları D - 2 Blok No: 4, Tuzla, İstanbul, Türkiye


Şok Tuzla Şifa Mağazası, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Şifa Mah. mahallesinde (Zambak Sokak) yer alıyor. Şok Tuzla Şifa Mağazası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şok Tuzla Şifa Mağazası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şok Tuzla Şifa Mağazası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şok Tuzla Şifa Mağazası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şok Tuzla Şifa Mağazası

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Şok Tuzla Şifa Mağazası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...