Tel: (0312) 365 8307

Adres: Peyamı Sefa Mah. Mehmet Alı Altın Cad. No: 123 / D, Mamak, Ankara, Türkiye


Şok Ankara Mamak Akdere Mağazası, Ankara ili Mamak ilçesinin Peyami Sefa Mah. mahallesinde (Mehmet Ali Altun Caddesi) yer alıyor. Şok Ankara Mamak Akdere Mağazası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şok Ankara Mamak Akdere Mağazası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şok Ankara Mamak Akdere Mağazası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şok Ankara Mamak Akdere Mağazası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şok Ankara Mamak Akdere Mağazası

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Şok Ankara Mamak Akdere Mağazası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...