Tel: (0312) 213 5411

Adres: Mertler Sok. No: 36 Beştepe, , Yenimahalle Ankara, Türkiye


Sofuoğlu İlköğretim Okulu, Ankara ili Yenimahalle ilçesinin Beştepeler Mah. mahallesinde yer alıyor. Sofuoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sofuoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sofuoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sofuoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sofuoğlu İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • bu okl bnm hytmm yln bu oklda okmuormmm bu okulu çook sewiormm bu okl içn canımı bile veririm

    Misafir, 16.10.2010 15:38:00

Sofuoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 21 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Sofuoğlu İlköğretim Okulu
Beştepeler Mah., Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 213 5411 Sofuoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Sofuoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...