Tel: (0212) 442 0950

Adres: Siyavuşpaşa Mah. Barbaros Cad. Okul Sk. No: 1 Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Şirinevler Mah. mahallesinde (Barbaros Caddesi) yer alıyor. Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ben de bu okulda okuyorum. çok güzel bir okul oldu.müdüre çok teşekkür adiyorum.5 e geçtim öğretmenimi çok seviyorum

    Misafir, 29.10.2010 13:34:00

Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu adlı mekan, 33 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu
Şirinevler Mah.Barbaros Caddesi, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 442 0950 Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Siyavuşpaşa İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...