Tel: (0346) 221 1700

Adres: Sularbaşı Mah. Hikmet Işık Cad. 1/a P. K: 58040, Sivas, Türkiye


Sivas İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü, Sivas ili Sivas Merkez ilçesinin Sularbaşı Mah. mahallesinde (Hikmet Işık Caddesi) yer alıyor. Sivas İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sivas İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sivas İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sivas İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sivas İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü

0 görüş var

Sivas İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.15 puan almıştır.
Sivas İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü
Sularbaşı Mah.Hikmet Işık Caddesi, Sivas Merkez, Sivas.
+90(0346) 221 1700 Sivas İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sivas İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...