Tel: (0212) 852 8606

Adres: Atatürk Mah.aşık Veysel Cad.no: 4, Esenyurt, İstanbul, Türkiye


Siteler İlköğretim Okulu, İstanbul ili Esenyurt ilçesinde yer alıyor. Siteler İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Siteler İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Siteler İlköğretim Okulu
    Toplam 34 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.82 puan aldı.
  • 30.4.2014 tarihinde okula servis ile gönderilen çocuğun öğretmeninin izinli olduğunu duyup okuldan kendi imkanlarımız ile geri alıyoruz!Bugün 02.05.2014 okula servis ile gönderilen çocuğun bahçede ağlayıp bize ulaşamayıp bahçede kaldığını komşumuz vasıtasıyla duyup yine kendi imkanlarımız ile alıyoruz. Sorun şu:bu bilginin yazılı bir şekilde velilere daha önce neden bilgisi verilmemekte...!

    4/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Siteler İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Siteler İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Siteler İlköğretim Okulu