Tel: (0216) 530 0626

Adres: Selmanipak Cad. Karagazi Sok. No: 7/D Selmanağa Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Şişman Burger, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Kirazlıtepe Mah. mahallesinde (Karagöz Sokak) yer alıyor. Şişman Burger yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şişman Burger nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şişman Burger nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şişman Burger konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şişman Burger

1 görüş var

  • muhteşem bi döneri var. üsküdara gelen herkesin muhakkak tatması gerekir.

    Misafir, 02.02.2011 13:46:00

Aşağıdaki formu kullanarak Şişman Burger ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...