Tel: (0212) 289 5923

Adres: Ayazağa Mah. 101 Sk. No: 18 Şişli, İstanbul, Türkiye


Uğur Erkey İlköğretim Okulu, İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor. Uğur Erkey İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uğur Erkey İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Uğur Erkey İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Uğur Erkey İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Uğur Erkey İlköğretim Okulu

0 görüş var

Uğur Erkey İlköğretim Okulu adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Uğur Erkey İlköğretim Okulu
, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 289 5923 Uğur Erkey İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Uğur Erkey İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...