Tel: (0212) 247 4851

Adres: Abidei Hürriyet Cad, No: 257 Kat: 123 Şişli, İstanbul, Türkiye


Şişli Nüfus Müdürlüğü, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Abide-i Hürriyet Caddesi) yer alıyor. Şişli Nüfus Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şişli Nüfus Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şişli Nüfus Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şişli Nüfus Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şişli Nüfus Müdürlüğü

0 görüş var

Şişli Nüfus Müdürlüğü adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.27 puan almıştır.
Şişli Nüfus Müdürlüğü
Merkez Mah.Abide-i Hürriyet Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 247 4851 Şişli Nüfus Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Şişli Nüfus Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...