Tel: (0212) 296 6563

Adres: Valikonağı Caddesi Güzelbahçe Sokak No:2 Nişantaşı Şişli, İstanbul, Türkiye


Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul ili Şişli ilçesinin Teşvikiye Mah. mahallesinde yer alıyor. Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

0 görüş var

Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
Teşvikiye Mah., Şişli, İstanbul.
+90(0212) 296 6563 Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Şişli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...