Tel: (0212) 248 4242

Adres: Halaskargazi Cad. No: 283 Finasbankası Üstü Demir Bay Tekin İşhanı Halaskargazi Mh. Şişli, İstanbul, Türkiye


Şişli Güzellik Salonu, İstanbul ili Şişli ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Halaskargazi Caddesi) yer alıyor. Şişli Güzellik Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şişli Güzellik Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Cilt bakımı estetisyenlik masaj ve zayıflama hizmetleri kuaför ve jimnastik salonu işletmeciliği ve kozmetik ürünlerinin alım ve satımı işleri.


1 görüş var

    Şişli Güzellik Salonu
    Toplam 23 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.57 puan aldı.
  • Yaklaşık 3 aydır hizmet almaya başladım çalışanları özge hanım haricinde çok suratsız negatif özellikle belirtmek isterim randevu veren sekreter feci derecede negatif sanki oraya gelen müşterilerin parasını kendisi ödüyormuş gibi davranıyor gitmek isteyenler yazımı dikkate alırlarsa karlı çıkarlar yoksa benim gibi paranızla rezil olursunuz.

    1/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şişli Güzellik Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şişli Güzellik Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şişli Güzellik Salonu