Tel: (0212) 373 5000

Adres: Halaskargazi Caddesi, Etfal Sokak, No: 10, Etfal Hastanesi, Şişli, İstanbul, Türkiye


Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin 19 Mayıs Mah. mahallesinde (Etfal Hastanesi Sokak) yer alıyor. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.16 puan aldı.
  • Sayın Bülent ÇİTGEZ yeni yılını Kutlarım sağlık sıhhat mutluluklar dilerim benimle ilgilendigin teşekkür ederim allaha emanet ol hastan Hatun AKDEMİR

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...