Tel: (0212) 222 6545

Adres: Merkez Mah. Darülaceze Cd. No: 2 34381, Şişli, İstanbul, Türkiye


Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor. Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

1 görüş var

  • okulunuzda benım oğlum okumakta9sınıftan 10 sınıfa geçtıfakat sorumlu yuksetme sınavlarına gırdı sıfır aldı yılsonu ortalaması 50.15 ıken 47 olmuş buıkıncı yılı yanı lıse bırı ıkıncı yılı sınıfta kalırmı motor bolumunu seçmek ıstıyoruz neyapmalıyız yardımcı olurmusunuz edebıyat ve dıl anlatımdan yuksetmelere gırdı adı muhammet emın karabulut 9 v no9627 notlarına bakabılırsınız tc 67858037992 ılgınıze teşekkurler

    Misafir, 16.07.2010 21:16:00

Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.52 puan almıştır.
Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 222 6545 Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şişli Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...