Şişli Belediyesi logo

Tel: (0212) 288 7576 veya (0212) 288 9839

Adres: Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No: 100, Şişli Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 34394, Esentepe/şişli, , İstanbul, Türkiye


Şişli Belediyesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Esentepe Mah. mahallesinde (Büyükdere Caddesi) yer alıyor. Şişli Belediyesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şişli Belediyesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.Şişli Belediyesi Başkanlığı Ana Hizmet Binası


0 görüş var

    Şişli Belediyesi
    Toplam 35 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.86 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şişli Belediyesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şişli Belediyesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şişli Belediyesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şişli Belediyesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...