Tel: (0486) 216 1003

Adres: Gazipaşa Mh. Uludere Caddesi, 23'üncü J. Snr. Tüm. K. Lığı Kışlası 73000 Merkez, Şırnak, Türkiye


Şırnak Askerlik Şubesi, Şırnak ili Şırnak Merkez ilçesinin Gazi Paşa Mah. mahallesinde yer alıyor. Şırnak Askerlik Şubesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şırnak Askerlik Şubesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Şırnak Askerlik Şubesi
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.64 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şırnak Askerlik Şubesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şırnak Askerlik Şubesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şırnak Askerlik Şubesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şırnak Askerlik Şubesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...