Tel: (0486) 216 3762

Adres: Yeşilyurt Mah. Fereşin Cad. Şırnak, Merkez Şırnak, Türkiye


Şırnak Anadolu Lisesi, Şırnak ili Şırnak Merkez ilçesinin Dicle Mah. mahallesinde yer alıyor. Şırnak Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şırnak Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şırnak Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şırnak Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şırnak Anadolu Lisesi

0 görüş var

Şırnak Anadolu Lisesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Şırnak Anadolu Lisesi
Dicle Mah., Şırnak Merkez, Şırnak.
+90(0486) 216 3762 Şırnak Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şırnak Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...