Tel: (0212) 511 3818

Adres: Hobyar Mah. Büyük Postane Cad. No: 1 / 25, Fatıh, İstanbul, Türkiye


PTT Sirkeci, İstanbul ili Fatih ilçesinin Hobyar Mah. mahallesinde (Aşir Efendi Caddesi) yer alıyor. PTT Sirkeci yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. PTT Sirkeci nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bu PTT şubesi 08.30 ve 17.00 saatleri arasında açıktır. PTT Sirkeci cumartesi ve pazar günleri kapalı, öğle tatilinde açıktır.


1 görüş var

    PTT Sirkeci
    Toplam 26 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.42 puan aldı.
  • BAYRAMPAŞA KARTALTEPE MAHALLESİ PTT ÇALIŞAN SAYISI 2 KİŞİ İDİ ŞU ANDA TEK ÇALIŞAN VAR ÇOK KUYRUK OLUŞUYOR ZAMAN ZAMAN YARIM SAATİ AŞKIN BEKLEYENLER VAR VATANDAŞIN ŞİKAYETİ SÖZ KONUSUDUR BURADA ÇALIŞAN PERSONELİN TEKRAR İKİ KİŞİYE ÇIKARILMASINI İSTİYORUZ MUSTAFA ONUR KARTALTEPE MAHALESİ MUHTARI

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak PTT Sirkeci nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak PTT Sirkeci konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: PTT Sirkeci