Adres: Şirinevler Ulu Cami, Bahçelievler, 34188 Şirinevler, , İstanbul, Türkiye


Şirinevler Ulu Cami, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Şirinevler Mah. mahallesinde yer alıyor. Şirinevler Ulu Cami yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şirinevler Ulu Cami nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şirinevler Ulu Cami nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şirinevler Ulu Cami konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şirinevler Ulu Cami

1 görüş var

  • şirinevler ulu camii istanbulun en büyük ikinci camiisi

    Misafir, 17.09.2010 17:40:00

Şirinevler Ulu Cami adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.62 puan almıştır.
Şirinevler Ulu Cami
Şirinevler Mah., Bahçelievler, İstanbul.
Şirinevler Ulu Cami

Aşağıdaki formu kullanarak Şirinevler Ulu Cami ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...