Tel: (0212) 280 8104

Adres: Lalapaşa Sok. No: 9 Metro Çıkışı Dük:c Emniyetevler Mh. 4. Levent Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Sini Baklava & Börek, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Emniyetevleri Mah. mahallesinde (Oğuzhan Sokak) yer alıyor. Sini Baklava & Börek yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sini Baklava & Börek nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sini Baklava & Börek nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sini Baklava & Börek konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sini Baklava & Börek

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Sini Baklava & Börek ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...