Tel: (0216) 339 8495

Adres: Pasinler Sok. No: 1/A Altunizade Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Sini Baklava Börek, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Altunızade Mah. mahallesinde (Çamlıca Konakları Girişi) yer alıyor. Sini Baklava Börek yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sini Baklava Börek nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sini Baklava Börek nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sini Baklava Börek konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sini Baklava Börek

0 görüş var

Sini Baklava Börek adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.85 puan almıştır.
Sini Baklava Börek
Altunızade Mah.Çamlıca Konakları Girişi, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 339 8495 Sini Baklava Börek

Aşağıdaki formu kullanarak Sini Baklava Börek ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...