Tel: (0216) 471 1354

Adres: Yedpa Ticaret Merkezi A Caddesi No: 51 34779, Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Sincanlı Oto Ve Traktör Gereçleri, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin Yeni Çamlıca Mah. mahallesinde (Yedpa) yer alıyor. Sincanlı Oto Ve Traktör Gereçleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sincanlı Oto Ve Traktör Gereçleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Bilumum kara taşıt araçları, tarım traktörleri ve endüstri makineleri ile bunların yedek parçalarının petrol ürünleri ve zırai mahsuller ile bunların ham maddelerinin yurt içi ve özellikle yurt dışında pazarlamasını yapmak Şirket gayesine ulaşabilmek için lüzumlu tesisler ile gayrimenkulleri iktisap edebilmek devir ve ferağ etmek kiraya vermek bunlar üzerinde her türlü ayni ve şahsi haklar tesis etmek şirket borç ve alacaklarından dolayı ipotek vermek ve almak bunları fek ve tadil edebilmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Sincanlı Oto Ve Traktör Gereçleri
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sincanlı Oto Ve Traktör Gereçleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sincanlı Oto Ve Traktör Gereçleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sincanlı Oto Ve Traktör Gereçleri

Aşağıdaki formu kullanarak Sincanlı Oto Ve Traktör Gereçleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...