Tel: (0312) 271 4141 veya (0312) 268 6848

Adres: Tandoğan Mh. Şehit Mehmet Metin Sokak, No: 1, Sincan, Ankara, Türkiye


Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü, Ankara ili Sincan ilçesinin Tandoğan Mah. mahallesinde (Şehit Mehmet Metin Sokak) yer alıyor. Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.62 puan aldı.
  • siz değerli yetkililere, yardım çağrıma çok kısa sürede cevap vermenize, duyarlı davranışlarınızdan dolayı tüm çalışanlara minnettarım.. Yalnız olmadığımı hissettirdiniz Hepinize sonsuz teşekkürler Saygılarımla, Münüse Koçak 04/08/2014

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sincan İlçe Emniyet Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...