Tel: (0312) 272 6240

Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, Tuğra Anıtı Yanı, Sincan Devlet Hastanesi, Sincan, Ankara, Türkiye


Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi, Ankara ili Sincan ilçesinin Yunus Emre Mah. mahallesinde (Gazi Mustafa Kemal Blv) yer alıyor. Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

0 görüş var

Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.75 puan almıştır.
Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi
Yunus Emre Mah.Gazi Mustafa Kemal Blv, Sincan, Ankara.
+90(0312) 272 6240 Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...