Tel: (0312) 277 4586

Adres: Sincan, Sanayi Cd, 94, Ahi Evran, , Ankara, Türkiye


Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, Ankara ili Sincan ilçesinin Ahi Evran Mah. mahallesinde (Sanayi Caddesi) yer alıyor. Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü

0 görüş var

Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü
Ahi Evran Mah.Sanayi Caddesi, Sincan, Ankara.
+90(0312) 277 4586 Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Sincan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...