Tel: (0212) 559 0914

Adres: Ataköy Olimpik Yüzme Havuzu Ve Spor Kompleksi Yanı, Bakırköy, 34147 Zuhuratbaba, , İstanbul, Türkiye


Sinan Erdem Spor Salonu, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde yer alıyor. Sinan Erdem Spor Salonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sinan Erdem Spor Salonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Sinan Erdem Spor Salonu, Ataköy den Bahçelievler, E-5 e bağlantı yolu üzerinde Ataköy Olimpiyat Evinin yanında yer alıyor.

Salonda; 34 adet VIP süit, 10 sporcu soyunma odası, bir fitness merkezi ile hakem ve gözlemci odaları yer alıyor.Toplam 120 m yüzeye sahip videoboard ekranlar ile skorboard sistemleri, demonte hareketli oyun alanı parkesi ve basketbol pota ekipmanlarıyla tribün koltukları da dünya şampiyonası standartlarındadır.Sinan Erdem Spor Salonu, tesis sahası, teleskopik hareketli tribünler sayesinde basketbol dışında voleybol, hentbol gibi çeşitli gösteriler için uygundur.


6 görüş var

  Sinan Erdem Spor Salonu
  Toplam 84 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.24 puan aldı.
 • SALON MUHTEŞEM

  EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜRLER...

  5/ 5 yıldız
  ,

 • sinan erdem spor salonu telefon numaraları:
  0212 559 09 14
  0212 453 30 00
  istanbul anadolu yakasından toplu taşıma araçları ile nasıl gelebilirsiniz onu anlatayım. çok basit.
  Metrobüsün Uzun çayır,sögütlü çeşme, göztepe durağı yada köprü duraklarının herhangi birisinden metrobüse binin ve Avrupa yakasında ŞİRİNEVLER durağında inin.iner inmez hemen göreceksiniz zaten. sonra yürüyün az biraz.
  Avrupa yakasından ise TOPKAPI minibüslerine binin ve önünde inin.

  / 5 yıldız
  ,

 • Sn.Turgay Demirel'i yürekten kutluyorum...Bu ülkeye ve Bu MİLLETE yapılan bütün güzel işler hep böyle ve devamllı olur...SAĞOLUN..

  / 5 yıldız
  ,

 • Dünya Kupası finalini oynayacağımız stat. 16 bin kişi kapasitesi var. İnşaallah yarın 12 dev Adam Dünya Şampiyonu olacak.

  Atataköyde yer alıyor.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • nasıl gidebilirm şişliden

  / 5 yıldız
  ,

 • SPOR SALONUNA AİT BİR SİTE VE İLETİŞİM TELEFONU BULAMIYORUM OLAN SİTELERDE ULAŞIM BİLGİLERİ EKSİK.LÜTFEN TELEFON NUMARALARI GİRİNİZ

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sinan Erdem Spor Salonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sinan Erdem Spor Salonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sinan Erdem Spor Salonu

Aşağıdaki formu kullanarak Sinan Erdem Spor Salonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...