Tel: (0216) 329 0141

Adres: Ferah Cad. Sümbül Sok. No: 4/1 Kısıklı Mh. Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Şimşek Su Armatürleri, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Kısıklı Mah. mahallesinde (Ferah Caddesi) yer alıyor. Şimşek Su Armatürleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şimşek Su Armatürleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şimşek Su Armatürleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şimşek Su Armatürleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şimşek Su Armatürleri

0 görüş var

Şimşek Su Armatürleri adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Şimşek Su Armatürleri
Kısıklı Mah.Ferah Caddesi, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 329 0141 Şimşek Su Armatürleri

Aşağıdaki formu kullanarak Şimşek Su Armatürleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...