Tel: (0216) 365 2565

Adres: Ordu Cad. No: 28 Emek Mh. Kartal, , İstanbul, Türkiye


Şimşek Brode İşlemeli Kumaş San. Tic. Aş, İstanbul ili Sancaktepe ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (Ordu Caddesi) yer alıyor. Şimşek Brode İşlemeli Kumaş San. Tic. Aş yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şimşek Brode İşlemeli Kumaş San. Tic. Aş nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şimşek Brode İşlemeli Kumaş San. Tic. Aş nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şimşek Brode İşlemeli Kumaş San. Tic. Aş konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şimşek Brode İşlemeli Kumaş San. Tic. Aş

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Şimşek Brode İşlemeli Kumaş San. Tic. Aş ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...