Tel: (0486) 518 1001 veya (0486) 518 4688

Adres: T. C. Silopi Kaymakamlığı, Yeşiltepe Mh. Cumhuriyet Cad., Hükümet Konağı Kat: 2 No: 14, Pk: 73400, Silopi, Şırnak, Türkiye


Silopi Kaymakamlığı, Şırnak ili Silopi ilçesinin Yeşiltepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Silopi Kaymakamlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Silopi Kaymakamlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Silopi Kaymakamlığı
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.67 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Silopi Kaymakamlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Silopi Kaymakamlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Silopi Kaymakamlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Silopi Kaymakamlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...