Tel: (0850) 222 8888

Adres: Ali Paşa Mh. Çandarlı Sokak, No: 3 Silivri, İstanbul, Türkiye


TÜVTURK | Silivri Araç Muayene İstasyonu, İstanbul ili Silivri ilçesinin Alipaşa Mah. mahallesinde (Çandarlı Sokak) yer alıyor. TÜVTURK | Silivri Araç Muayene İstasyonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TÜVTURK | Silivri Araç Muayene İstasyonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

TÜVTURK İstanbul Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu
Silivri Merkez İstasyonu

İstasyonumuzda,

sadece randevulu araç kabul edilmektedir
egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır
yola elverişlilik muayene hizmeti verilmektedir

Adres: Alipaşa Mah. Sanayi 10 Sok. No.3 Silivri / İSTANBUL

Tel: 444 80 08

İş Ortağı: TÜVTURK İstanbul Taşıt Muayene İstasyonları İşletim Anonim Şirketi


0 görüş var

    TÜVTURK | Silivri Araç Muayene İstasyonu
    Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.73 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak TÜVTURK | Silivri Araç Muayene İstasyonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TÜVTURK | Silivri Araç Muayene İstasyonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TÜVTURK | Silivri Araç Muayene İstasyonu

Aşağıdaki formu kullanarak TÜVTURK | Silivri Araç Muayene İstasyonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...