Tel: (0212) 727 7979

Adres: Yeni Mah. Müjdat Gürsu Cad., Silivri, İstanbul, Türkiye


Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi, İstanbul ili Silivri ilçesinde yer alıyor. Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

0 görüş var

Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi
, Silivri, İstanbul.
+90(0212) 727 7979 Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Silivri Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...