Tel: (0212) 726 0000 veya (0212) 727 3558

Adres: Silivri Açık Ceza İnfaz Kurumu, Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampusü, Semizkumlar Mh. Silivri, , İstanbul, Türkiye


Silivri Ceza İnfaz Kurumu (Silivri Cezaevi), İstanbul ili Silivri ilçesinin Alipaşa Mah. mahallesinde (Kınalı Girişi-K10) yer alıyor. Silivri Ceza İnfaz Kurumu (Silivri Cezaevi) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Silivri Ceza İnfaz Kurumu (Silivri Cezaevi) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampüsümüz 938. 024 m² lik alan üzerinde konuşlandırılmış olup, Silivri İlçesine 12 km, İstanbul İline 70 km mesafede bulunmaktadır.

Silivri Ceza İnfaz Kurumları Kampusüne ulaşım D100 Karayolu ile Avrupa Otoyolundan, bağlantı yolları ile sağlanabilmektedir.

Silivri Otogarından Kampuse dolmuş seferleri yapılmaktadır.


2 görüş var

  Silivri Ceza İnfaz Kurumu (Silivri Cezaevi)
  Toplam 73 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.89 puan aldı.
 • Rabbim tez zamanda kavusturmayı nasip etsin allah herkesi kurtarsın

  3/ 5 yıldız
  ,

 • mahküm yakınlarını cok sıkıyorlar

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Silivri Ceza İnfaz Kurumu (Silivri Cezaevi) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Silivri Ceza İnfaz Kurumu (Silivri Cezaevi) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Silivri Ceza İnfaz Kurumu (Silivri Cezaevi)

Aşağıdaki formu kullanarak Silivri Ceza İnfaz Kurumu (Silivri Cezaevi) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...