Silivri Maxi AVM 5M Migros logo

Tel: (0850) 310 2952 veya (0212) 736 1915

Adres: Mimar Sinan Mh. Ahmet Hamoğlu Caddesi, E5 Karayolu Sinekli Kavşağı Karaalı Çeşme Mevkii, Silivri, İstanbul, Türkiye


Silivri Maxi AVM 5M Migros, İstanbul ili Silivri ilçesinin Mimarsinan Mah. mahallesinde (Ahmet Hamoğlu Caddesi) yer alıyor. Silivri Maxi AVM 5M Migros yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Silivri Maxi AVM 5M Migros nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Hafta içi ve Cumartesi Açılış-Kapanış Saati: 10:00 - 22:00

Pazar günleri Açılış-Kapanış Saati: 10:00 - 22:00


0 görüş var

    Silivri Maxi AVM 5M Migros
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 45 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Silivri Maxi AVM 5M Migros nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Silivri Maxi AVM 5M Migros konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Silivri Maxi AVM 5M Migros

Aşağıdaki formu kullanarak Silivri Maxi AVM 5M Migros ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...