Tel: (0850) 222 8888

Adres: Balibey Mh. Çırak Sokak, No: 6, Şile, İstanbul, Türkiye


TÜVTURK | Şile Araç Muayene İstasyonu, İstanbul ili Şile ilçesinin Balibey Mah. mahallesinde (Şile Ağva Yolu) yer alıyor. TÜVTURK | Şile Araç Muayene İstasyonu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. TÜVTURK | Şile Araç Muayene İstasyonu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

TÜVTURK İstanbul Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu

Şile Merkez İstasyonu


İstasyonumuzda, hem randevulu hem de randevusuz araç kabul edilmektedir. Egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır.


İş Ortağı: TÜVTURK İstanbul Taşıt Muayene İstasyonları İşletim Anonim Şirketi


Aşağıdaki haritayı kullanarak TÜVTURK | Şile Araç Muayene İstasyonu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak TÜVTURK | Şile Araç Muayene İstasyonu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: TÜVTURK | Şile Araç Muayene İstasyonu

Aşağıdaki formu kullanarak TÜVTURK | Şile Araç Muayene İstasyonu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...