Tel: (0216) 711 2111

Adres: Üsküdar Cad. Çavuş Mah. No. : 123, Şile, İstanbul, Türkiye


Şile İMKB 50. Yıl Çok Programlı Lisesi, İstanbul ili Şile ilçesinin Çavuş Mah. mahallesinde (Üsküdar Caddesi) yer alıyor. Şile İMKB 50. Yıl Çok Programlı Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şile İMKB 50. Yıl Çok Programlı Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şile İMKB 50. Yıl Çok Programlı Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şile İMKB 50. Yıl Çok Programlı Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şile İMKB 50. Yıl Çok Programlı Lisesi

0 görüş var

Şile İMKB 50. Yıl Çok Programlı Lisesi adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.19 puan almıştır.
Şile İMKB 50. Yıl Çok Programlı Lisesi
Çavuş Mah.Üsküdar Caddesi, Şile, İstanbul.
+90(0216) 711 2111 Şile İMKB 50. Yıl Çok Programlı Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şile İMKB 50. Yıl Çok Programlı Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...