Tel: (0212) 509 0800

Adres: E-5 Y. No: 18 Üniversite Mh. Avcılar, , İstanbul, Türkiye


Silah Dünyası, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Cihangir Mah. mahallesinde (D-100 Güney Yanyolu) yer alıyor. Silah Dünyası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Silah Dünyası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü av silahları av malzemelerinin ithalatı ihracatı ve dahili ticaretini yapmak. Şirket maksat ve mevzuunun tahakkuku için bilcümle menkulu ve gayrimenkul malları almak kiralamak ve satmak bunlar üzerinde gerekli tasarruflarda bulunmak gayri menkuullerin tevhit ve ifrazını yapmak borçların veya üçüncü kişilerin borçlarının temini için rehin ipotek vermek ve almak sahip olduğu taşınmaz üzerine mülkiyeti tahdit edici şura iştira vefa intifa sükna inşaat satış vaadi hakları tesis etmek kiraya vermek kira sözleşmelerini tapu siciline şerh ettirmek gayrimenkul üzerinde ifraz ve taksim yol iddiası yol terki imar planı tadilatını yapmak velhasıl bütün aynı veya şahsi hakların tesis edebilir gerekğinde buunların kaldırılmasını veya fekkini talep etmek ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Silah Dünyası
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.47 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Silah Dünyası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Silah Dünyası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Silah Dünyası