Tel: (0312) 425 3407

Adres: Sıhhiye Orduevi, Çankaya, 06440 Kızılay, , Ankara, Türkiye


Sıhhıye Orduevi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Kızılay Mah. mahallesinde (Atatürk Blv) yer alıyor. Sıhhıye Orduevi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Sıhhıye Orduevi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Sıhhıye Orduevi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Sıhhıye Orduevi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Sıhhıye Orduevi

0 görüş var

Sıhhıye Orduevi adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Sıhhıye Orduevi
Kızılay Mah.Atatürk Blv, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 425 3407 Sıhhıye Orduevi

Aşağıdaki formu kullanarak Sıhhıye Orduevi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...