Tel: (0288) 214 2535

Adres: Karakaş Mah. Sungur Bey Cad., Merkez, Kırklareli, Türkiye


Şifa Eczanesi, Kırklareli ili Kırklareli Merkez ilçesinin Karakaş Mah. mahallesinde (Sungur Bey Caddesi) yer alıyor. Şifa Eczanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şifa Eczanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şifa Eczanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şifa Eczanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şifa Eczanesi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Şifa Eczanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...