Tel: (0216) 363 0474

Adres: Bağdat Cad. Yasemin Apt. No:312 Daire: 32 Caddebostan, Kadıköy, İstanbul, Türkiye


    kategoriler: firma
  • Bu firma 23 senedir faal

Side Tekstil Ürünleri İç ve Dış Satım Ticaret ve Sanayi, İstanbul ili Kadıköy ilçesinde yer alıyor.

Her türlü madde ve malzemelerden tekstil ürünleri kadın erkek çocuk iç ve dış giyim eşyaları konfeksiyon ürünlerinin aksesuarlarının. . . . imalatı ithalatı ihracatını yapmak Şirket amacına ulaşabilmesi için lüzumlu makine ve tesisler ile gayrimenkulleri iktisap edebilir, satabilir, devir ve ferağ edebilir, kiraya verebilir, kiralayabilir, gayrimenkullerin üzerinde irtifak intifa vedia, sükna gayrimenkul mülkiyeti ve kat irtifakı tesis edebilir, iktisap, devir ve ferağ edebilir, depo, idare binaları inşa edebilir veya satabilir, Şirketin amacı ile ilgili olarak şirketin ve üçüncü şahısların borçlarını ve alacaklarını temin için ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları verebilir ipotek rehin kefalet ve diğer teminatları alabilir ve şirketin 3. 12. 2010 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Side Tekstil Ürünleri İç ve Dış Satım Ticaret ve Sanayi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...