Tel: (0212) 567 3330

Adres: Güneş Cad. Rüya Sok. No: 13 Tekeli Han Dük:3 Terazidere Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Şi-Mil Triko Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Terazidere Mah. mahallesinde (Rüya Sokak) yer alıyor. Şi-Mil Triko Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şi-Mil Triko Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şi-Mil Triko Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şi-Mil Triko Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şi-Mil Triko Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Şi-Mil Triko Tekstil Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...