Tel: (0216) 612 6387

Adres: Aşağı Dudullu Mah. Camii Cad. No: 34, B Ümraniye, İstanbul, Türkiye


Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ümraniye ilçesinde yer alıyor. Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu

0 görüş var

Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu
, Ümraniye, İstanbul.
+90(0216) 612 6387 Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şehit Öğretmen Sevda Aydoğan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...