Tel: (0312) 315 4321

Adres: Ergenekon Mah. Kordonboyu Cad. No: 1 Yenimahalle, 06180 Ankara, Türkiye


Şehit Öğretmen M. Ali Durak İlköğretim Okulu, Ankara ili Yenimahalle ilçesinde yer alıyor. Şehit Öğretmen M. Ali Durak İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şehit Öğretmen M. Ali Durak İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şehit Öğretmen M. Ali Durak İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şehit Öğretmen M. Ali Durak İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şehit Öğretmen M. Ali Durak İlköğretim Okulu

0 görüş var

Şehit Öğretmen M. Ali Durak İlköğretim Okulu adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.55 puan almıştır.
Şehit Öğretmen M. Ali Durak İlköğretim Okulu
, Yenimahalle, Ankara.
+90(0312) 315 4321 Şehit Öğretmen M. Ali Durak İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Şehit Öğretmen M. Ali Durak İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...