Tel: (0232) 243 6618

Adres: 9089, 1 Sk. No: 1 Akevler Yeşilyurt Karabağlar İzmir İzmir, Türkiye


Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde yer alıyor. Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi

0 görüş var

Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi
, Karabağlar, İzmir.
+90(0232) 243 6618 Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...