Adres: Manisa, 3316. Sk, 20, 45030 Akgün, , Manisa, Türkiye


SHÇEK Manisa Çocuk Esirgeme Yurdu, Manisa ili Şehzadeler ilçesinde yer alıyor. SHÇEK Manisa Çocuk Esirgeme Yurdu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. SHÇEK Manisa Çocuk Esirgeme Yurdu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak SHÇEK Manisa Çocuk Esirgeme Yurdu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak SHÇEK Manisa Çocuk Esirgeme Yurdu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: SHÇEK Manisa Çocuk Esirgeme Yurdu

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak SHÇEK Manisa Çocuk Esirgeme Yurdu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...