Adres: Park, 38050 Melikgazi, Kayseri, Türkiye


Seyyid Burhaneddin Tirmizi Türbesi, Kayseri ili Melikgazi ilçesinin Seyitgazi Mah. mahallesinde (Park) yer alıyor. Seyyid Burhaneddin Tirmizi Türbesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Seyyid Burhaneddin Tirmizi Türbesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Seyyid Burhaneddin Tirmizi Türbesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Seyyid Burhaneddin Tirmizi Türbesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Seyyid Burhaneddin Tirmizi Türbesi

1 görüş var

  • ben hollanda da yasayan bir vatandasim ve 96 yilinda ben bu mubarek turbenin mucisenini bire bir yasadim ve gordum allahim her kuluna nasip etsin ,bu mubarek beldeyi ziyaret etdim ve dua etdim duam dan sonrasda allah tarafindan dondum dilek kapisinda,dilerim butun mumun kardeslerimde bu olayla karsilasir,anlatilmiyacak kadar guzel tarif edilemiycek kadar guzel bir duygu allah tarafinda dilek kapisinin onunde donmek ,ama dileginizi mubarek zaata degil allaha dileyin ,saygilar

    Misafir, 26.09.2010 01:23:00

Aşağıdaki formu kullanarak Seyyid Burhaneddin Tirmizi Türbesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...