Tel: (0212) 282 8544

Adres: Seyrantepe Dr. Sadık Ahmet Lisesi, Kağıthane, 34418 Seyrantepe, , İstanbul, Türkiye


Seyrantepe Dr. Sadık Ahmet Lisesi, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Seyrantepe Mah. mahallesinde yer alıyor. Seyrantepe Dr. Sadık Ahmet Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Seyrantepe Dr. Sadık Ahmet Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Seyrantepe Dr. Sadık Ahmet Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Seyrantepe Dr. Sadık Ahmet Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Seyrantepe Dr. Sadık Ahmet Lisesi

0 görüş var

Seyrantepe Dr. Sadık Ahmet Lisesi adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.56 puan almıştır.
Seyrantepe Dr. Sadık Ahmet Lisesi
Seyrantepe Mah., Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 282 8544 Seyrantepe Dr. Sadık Ahmet Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Seyrantepe Dr. Sadık Ahmet Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...