Tel: (0216) 354 5245

Adres: 19 Mayıs Cad. No: 42 Batı Mh. Pendik, , İstanbul, Türkiye


Seyran Konfeksiyon Tekstil, İstanbul ili Pendik ilçesinin Batı Mah. mahallesinde (19 Mayıs Caddesi) yer alıyor. Seyran Konfeksiyon Tekstil yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Seyran Konfeksiyon Tekstil nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Seyran Konfeksiyon Tekstil nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Seyran Konfeksiyon Tekstil konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Seyran Konfeksiyon Tekstil

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Seyran Konfeksiyon Tekstil ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...