Tel: (0212) 579 6951

Adres: Hisar Sok. No: 1/A Kartaltepe Mh. Sefaköy Küçükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Seyidoğlu, Sefaköy, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Kartaltepe Mah. mahallesinde (Hisar Sokak) yer alıyor. Seyidoğlu, Sefaköy yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Seyidoğlu, Sefaköy nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Seyidoğlu, Sefaköy nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Seyidoğlu, Sefaköy konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Seyidoğlu, Sefaköy

0 görüş var

Seyidoğlu, Sefaköy adlı mekan, 30 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.7 puan almıştır.
Seyidoğlu, Sefaköy
Kartaltepe Mah.Hisar Sokak, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 579 6951 Seyidoğlu, Sefaköy

Aşağıdaki formu kullanarak Seyidoğlu, Sefaköy ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...