Tel: (0322) 232 1599

Adres: Mahfesığmaz Mah. Damar Arıkoğlu Bulvarı 79077 Sok., Çukurova, Adana, Türkiye


Seyhan Hacı Hatice Turgut Lisesi, Adana ili Çukurova ilçesinin Mahfesığmaz Mah. mahallesinde (79077. Sokak) yer alıyor. Seyhan Hacı Hatice Turgut Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Seyhan Hacı Hatice Turgut Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Seyhan Hacı Hatice Turgut Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Seyhan Hacı Hatice Turgut Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Seyhan Hacı Hatice Turgut Lisesi

0 görüş var

Seyhan Hacı Hatice Turgut Lisesi adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Seyhan Hacı Hatice Turgut Lisesi
Mahfesığmaz Mah.79077. Sokak, Çukurova, Adana.
+90(0322) 232 1599 Seyhan Hacı Hatice Turgut Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Seyhan Hacı Hatice Turgut Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...