Tel: (0322) 429 1496

Adres: Aydınlar Mah. 49059 Sk. N0: 8 Seyhan, Adana, Türkiye


Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi, Adana ili Seyhan ilçesinin Aydınlar Mah. mahallesinde yer alıyor. Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi

1 görüş var

  • seyhan danişment gazi lisesini bu yıl kazandım. ama nerde olduğuna dair hiçbir fikrim yok.bana yardımcı olursanız sevinirim. oraya hangi ulaşım araçlarıyla ulaşabilirim .biran önce haber verirseniz sevinirim

    Misafir, 31.07.2011 11:39:00

Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi
Aydınlar Mah., Seyhan, Adana.
+90(0322) 429 1496 Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Seyhan Danişment Gazi Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...